YÜKLENİYOR...

 

Uzun Grubu 4 farklı sektörde 350'ye yakın profesyonel personel kadrosu ile hizmet göstermektedir.

 

Firmamız toptan akaryakıt konusunda bölgemizin lider firmalarından olup, Ege Bölgesinin tamamı ile İstanbul, Ankara, Samsun, Çanakkale, Bursa, Balıkesir, Bilecik, Sakarya, Ankara, Eskişehir, Isparta, Antalya, Konya, Kayseri, Niğde ve Burdur illerinde da birçok resmi ve özel kurumların akaryakıt ihtiyacını karşılamaktadır.

 

Akaryakıt sektöründe 60 araçlık filosu 120 kişilik personel kadrosu 4 LPG ve 6 Akaryakıt lisansı ile günden güne sektörde hatırı sayılır bir yere ulaşmaktadır.


2004 yılından bu tarafa yaptığı yatırımlar ile AYTEMİZ, ALPET, OPET, BP, PETROL OFİSİ, TOTAL, SOCAR,  AYGAZ markaları ile çalışmış olup;

2017 yılında Denizli’nin ilk ve tek yerli akaryakıt markası Long Petrol’ü kurmuştur.

Akaryakıt sektörüne hızlı bir giriş yapan firma; Faaliyette olan mevcuttaki 5 adet akaryakıt istasyonlarını Long markası yapıp, 10 adet de Long bayiliği vermiş olup, istasyon sayısını 15’e çıkarmıştır. Günden güne kendinden emin adımlarla büyümeye devam etmektedir.

 

 

Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmayı ilke edinmiş olan firmamız, uzmanlığı ve profesyonelliği ile müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamanın yanında, daha fazlasını vermek için sürekli mükemmeli arayan bir anlayışı benimsemiştir.

 

 

ARAÇ FİLOMUZ VE NAKLİYE;

 Müşterilerimize akaryakıt sevkiyatını kendi araç filomuza dahil tankerlerimizle,  zamanında ve en güvenli şekilde sağlamaktayız.

 

Yer aldığı tüm sektörlerde öncü olmayı hedefleyen Uzun Grubu Akaryakıt sektöründe talepleri bütünüyle karşılamak, termin süresini müşterilerine göre belirlemek ve bu hususta tüm teknolojik imkanları kullanmak adına Ar-Ge çalışmalarına devam etmektedir

 

GRUP ŞİRKETLERİMİZ