YÜKLENİYOR...
Long petrol yeni yüzüyle

Long petrol ,  yeni yüzüyle görücüye çıkıyor.

 

Uzun Grubu 4 farklı sektörde 350'ye yakın profesyonel personel kadrosu ile hizmet göstermektedir.

Firmamız toptan akaryakıt konusunda bölgemizin lider firmalarından olup, Ege Bölgesinin tamamı ile İstanbul, Ankara, Samsun, Çanakkale, Bursa, Balıkesir, Bilecik, Sakarya, Ankara, Eskişehir, Isparta, Antalya, Konya, Kayseri, Niğde ve Burdur illerinde da birçok resmi ve özel kurumların akaryakıt ihtiyacını karşılamaktadır.

 

Akaryakıt sektöründe 80 araçlık filosu 85 kişilik personel kadrosu 4 LPG ve 8 Akaryakıt lisansı ile günden güne sektörde hatrı sayılır bir yere ulaşmaktadır.

 


2004 yılından bu tarafa yaptığı yatırımlar ile OPET, PETROL OFİSİ,   PETROTURK,   markaları ile 7 adet daha istasyon kurmuş ve istasyon sayısı 8’e ulaşmıştır.

 

Şimdi de yeni markamız ,  akaryakıt bayiliğini almış olup, kendi markamız ile  türkiyenin kururu olmaya yola çıkıyoruz.

kısa bir sürede kendi akaryakıt isyasyonlarımızı Long akaryakıt bayiliğine dönüştürmek hedefliyor, ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmayı ilke edinmiş olan firmamız, uzmanlığı ve profesyonelliği ile müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamanın yanında, daha fazlasını vermek için sürekli mükemmeli arayan bir anlayışı benimsemiştir.

.

 sektörde kalitenin sürekliliğinin korunmasına katkıda bulunmak misyonuyla çıktığımız bu yolda hayata geçirdiğimiz ve geçirmek üzere olduğumuz tüm yeni yatırımlarımız ve ürünlerimiz ile siz değerli iş ortaklarımıza ve ülkemize en iyi hizmeti sağlamak adına üzerimize düşen sorumluluğun farkındayız, gururluyuz…

Yüzde Yüz Yerli Sermaye Olmaktan Gurur Duyuyoruz…